Igapäevaelu peale tööle naasmist

Vahetult enne tööle naasmist kirjutasin oma mõtetest ja elukorralduse muudatustest sellega seonduvalt. Siia postitusse olen aga kirja pannud viimase viie kuuga paika loksunud muudatused. Oma sõbrannade puhul mõtlesin alati, kuidas nende igapäevaelu peale laste saamist korraldatud on ja millised väljakutsed ette tulid.

Eks tööl käimine on toonud kaasa mitmeid emotsioone ja väljakutseid. Kui ühest küljest on see hea vaheldus, siis teisalt on ka igatsus Pisikese E ja kodusema olemise järgi. Mulle meeldib kodus toimetada ja väljendada hoolitsust lähedastele. Praegu tunnen puudust igapäevastest jalutuskäikudest rahulikel külavaheteedel ja plaanivälistest sõitudest külla sõbrannadele või mõnele põnevale üritusele.

DSC04118.JPG

Tööd teeme mehega mõlemad ja seda täiskohaga, nii et see igapäevane elu on põnev klapitamine. Pisikese E haigestumise korral läheme režiimile, mida nimetan “minimaalseks toimimise režiimiks”. Kõige pealt püüame tagada selle, et vaatamata haigusele oleks Pisikesel El võimalikult hea olla ning saaksime talle pakkuda vajalikku hoolitsust ja ravi. Teisena jälgime seda, et meie mõlema töö saaks korralikult tehtud ning kolmandana leiame võimalusi piisavalt magada ja puhkehetki võtta selleks, et oma meeleolu positiivsena hoida. Kõigest aga veidi pikemalt eraldi postitustes, sest muidu oleks see postitus liialt pikk tulnud.  🙂

Igal juhul on olnud huvitav taaskord üks uus eluperiood läbida ning läbi selle jõuda uute teadmiste ja arusaamadeni. Soovin nii Pisikese Ega kui ka perena rohkem aega koos veeta. Seda nii omavahel kui ka enda vanemate ja sugulastega. Tegelikult proovingi tasapisi liikuda selles suunas, et saaksin elada viisil, mis võimaldaks  tööd teha pigem väikesema koormusega kui täiskohaga, kuid samas nii, et sissetuleku pärast muret tunda vaja ei oleks. Soovin  “oma pisikese beebiga” rohkem koos mängida, kodusoojuse eest hoolt kanda ja tasakaalustatult elada.

Niih, sojapiimaga latte sai Solarise Mademoiselles joodud ja on aega edasi liikuda. Et panustada just sellele, et tulevikus oleks rohkem aega kõige olulisema ja meeldivama jaoks.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s