Lapse haigestumised ja tugivõrgustik

Ma olen väga tänulik oma emale ja headele sõbrannadele, kellel on olnud võimalus ja kes heameelega Pisikest E-d vahetevahel hoiavad. Tänu sellele olen saanud vajadusel tööd paremini teha, Suure E-ga mõneks tunniks koos söömas või kinos käia ning autojuhilubade saamiseks sõidutunde võtta.

Kõige rohkem väljakutseid tekitab see, kui Pisike E haigeks jääb. Ja seda on peale hoius käima hakkamist ikka ette tulnud. Umbes nädala-kaks on terve ja siis nädal-kaks on tõbisem. Vahel on vaid nohusem, kuid praeguseks on ühe korra põdenud läbi kolmepäevapalaviku ning paar korda palaviku ja nohuga kulgenud haigused.

Nendel perioodidel tühistame sisuliselt kõik muu, mis tööpäevadele planeeritud on ja mida on võimalik ning keskendumegi Pisikesele Ele ja tööle ning enda võimalikult värskena hoidmisele. Koristamine, kohtumised, meelelahutus jmt on mitmendajärguline, sest eelkõige peame rahuldama oma põhivajadused, et saaksime hoida meeleolu, heaolu tunnet ja lähedust omavahel. See kõik aitab pingelised perioodid kergemalt edasi saada ja positiivset nautida.

haigus.PNG

Viimane nohu läks üle üsna vaevaliselt, kuigi kasutasime korralikult nii soolvett ja vajadusel rhinomeri ninapumpa. Kokku kestis ligi kuuaega ja esimesed kaks nädadalt sellest üsna tugevalt. Pisteliselt katsetasime ka inhalaatorit, kuid sellega Pisike E nii lihtsalt leppida ei soovi. Oleme järjepidevad. Praeguseks on üllatavalt kombel kaks nädalal hoius ilma haigestumiseta käia saanud. Loodan, et vähemalt paar nädalat on ta terve.

Viited

  1. Kliinik.ee – Kolmepäevapalavik
  2. Humer lahjendamata merevesi
  3. Omron inhalaator
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s